وبلاگ

خصوصیات کفپوش پلی یورتان

 

کفپوش پلی یورتان :

این کفپوش بدلیل خاصیت ارتجاعی ELONGATION ) ) فوق العاده و مقاومت سایشی بسیار بالا ، می تواند جایگزین مناسبی برای کفپوش اپوکسی باشد .

تفکیک کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان جهت استفاده ، در درجه اول وضعیت بتن ( مسلح یا غیر مسلح ) و دوم نوع کاربری آن می باشد .

چنانچه بتن مسلح باشد ، استفاده از کفپوش اپوکسی مناسبتر می باشد .

چنانچه بتن غیر مسلح و یا در طبقات باشد ، کفپوش پلی یورتان پیشنهاد می گردد .

همچنین استفاده از این کفپوش در فضاهای غیر مسقف نیز پیشنهاد می گردد .

به غیر از مزیتهای کفپوش اپوکسی ، چند مزیت منحصر به فرد این کفپوش به شرح ذیل می باشد .

آنتی UV

منعطف تر از اپوکسی

مقاومت تا سرمای ۳۰- درجه سانتیگراد (سرد خانه ها )

کفپوش پارکینگ

با توجه به هزینه های زیاد سنگ و مشکلات اجرایی بعد از آن ، سنگین بودن وزن آن در هر متر ، ضخامت زیاد سنگ و ساخت ساختمانهایی بوسیله سبک سازی و ضخامت زیاد سنگ و محدودیت در رعایت ارتفاع پارکینگ ، استفاده از کفپوش پلیمری با توجه به ضخامت ، ارزانتر از سنگ ،بدون درز ، عدم نفوذ روغن و مایعات ، سبک و عایق رطوبتی پارکینگهای طبقاتی و . . . بهترین گزینه جهت پوشش پارکینگ  می باشد .

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی

یکی از زیبا ترین عملیاتهایی است در صورتی که صحیح و اصولی اجرا شود هرگز از بین نمی رود، وقتی از ۴۰۰۰ طرح این شرکت مشتری یکی را انتخاب کرد در مرحله اول سطح فرز کاری و ماستیک می شود طرح انتخاب شده در محل کار با دقت خوابانده می شود و بعد از اطمینان از نصب صحیح رزین نهائی اجرا می شود. استفاده از استیکر در کار سه بعدی ، اشتباه است و به دلیل نچسبیدن استیکر به کف و رزین در زمان کوتاهی تخریب می گردد.